Святкова церемонія «Ювілейне весілля»
14.02.2019, 15:22

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Святкова церемонія «Ювілейне весілля»

Студенти університету долучилися до святкової церемонії «Ювілейне весілля» для подружніх пар, які разом більше 50 років. В урочистостях до Дня закоханих, що відбувалися у Центральному відділі державної реєстрації шлюбів, взяли участь шість пар Солом’янського району Києва.

Під час церемонії ювілярів привітали прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр юстиції Павло Петренко, народний депутат Дмитро Андрієвський та голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ігор Довбань.

Глава Уряду вручив ювілярам святкові свідоцтва про шлюб, побажав міцного здоров’я і закликав всіх присутніх брати приклад з них і навчатися так само берегти, поважати і любити один одного.