Студентська команда НАУ на всесвітніх судових дебатах

ХIV Міжнародна науково-технічна конференція АВІА-2019

Olimpiadu.png

Студентська команда НАУ на всесвітніх судових дебатах

Команда студентів III–V курсів кафедри міжнародного права Факультету міжнародних відносин НАУ увійшла до ТОП-6 команд України у всесвітніх судових дебатах з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа та продовжуватиме змагання у Вашингоні.

«Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition» – це судові дебати – змагання, в яких беруть участь студенти всіх юридичних спеціальностей із різних країн світу.

Джессап вважається одним з найстаріших і найпрестижніших муткортів світу. Вперше за 4 роки участі у змаганнях команда НАУ увійшла до ТОП-6 команд України. Склад команди: Богдан Комінко (МП 506), Татевік Маргарян та Ірина Мацун (МП-406), а також Микита Побегун та Владислав Ярмоленко (МП-305).

Татевік Маргарян увійшла до ТОП-10 найкращих спікерів під час дебатів, посівши 8 місце та продемонструвала блискучі навички «public speeking». Богдан Комінко проявив професійні навички у напрямку «legal writing».

Команда НАУ отримала запрошення на міжнародні раунди у Вашингтоні в якості Exhibition Team. Команда гратиме 4 раунди із суперниками з різних країн світу та представлятиме Україну під час чотирьох товариських раундів.