Профком запрошує на весняний відпочинок
13.02.2019, 15:13

Профком запрошує на весняний відпочинок

Профспілковий комітет НАУ пропонує пільгові путівки до мальовничих курортів  Закарпаття та Прикарпаття для членів ППО НАУ та членів їх сімей (зі знижками для членів профспілки – 50 % або 30% від вартості путівки).

Готель «Богдан» (м. Моршин, Львівської обл.) з 29.04.2019 р. по 09.05.2019 р. У вартість путівки входить: проживання у двомісних номерах «сімейного типу», триразове харчування  по системі «шведський стіл» у ресторані готелю, користування бюветом мінеральних вод, безкоштовна автостоянка, безкоштовна консультація лікаря.

Готельний комплекс «Ступарь» (с. Шаян, Закарпатська обл.) з 29.04.2019 р. по 05.05.2019 р. У вартість путівки входить: проживання у двомісних номерах типу «Напівлюкс», триразове харчування у ресторані готельного комплексу, мінеральна вода у корпусі, або у центральному бюветі (50 м). За додаткову плату: лікування на базі санаторію МВД та користування басейном (40 м від готелю), басейн з термальними водами «Теплі води Вілятино».

Заяви приймаються головами профбюро до 28.02.2019 р.