Освітній форум «Три місяці до ЗНО»
12.02.2019, 11:06

Тренінги ЗНО-2020

Пробне ЗНО

Освітній форум «Три місяці до ЗНО»

Відповідальний секретар Приймальної комісії НАУ Кирило Ніколаєв виступив спікером панельної дискусії освітнього форуму «Три місяці до ЗНО». Під час виступу він докладно розповів абітурієнтам та батькам про особливості вступної кампанії-2019, акцентувавши увагу на Правилах прийому до НАУ та їх змістовних складових.

Індивідуальне консультування та розповсюдження інформаційно-рекламних матеріалів забезпечив Олександр Бугайов, доцент кафедри базових і спеціальних дисциплін Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ.

Освітній Форум «Три місяці до ЗНО» – це безкоштовний захід для учнів старших класів та їхніх батьків започаткований компанією ЯвКурсі. Учні під час заходу мали можливість написати пробне тестування з предметів ЗНО та отримати аналіз типових помилок та поради наставників, а батьки – відвідати індивідуальні консультації з експертами провідних університетів країни.

Проведення таких заходів спільно з партнерами і в подальшому сприятиме популяризації діяльності Національного авіаційного університету серед громадськості.