Енергоефективність та енергозбереження: про актуальне
22.02.2019, 09:12

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

Олімпіади

Енергоефективність та енергозбереження: про актуальне

Енергозбереження та енергоефективність є одними із визначальних чинників енергетичної безпеки України, її енергетичного потенціалу, стратегічним підходом для забезпечення конкурентоспроможності країни в довгостроковій перспективі.

Під час заходу мова йтиме про роботу Мінрегіону України щодо впровадження енергоефективних проектів і заходів, буде презентовано інформаційний ресурс ДНАББ ім. В. Г. Заболотного, зокрема серію бібліографічних покажчиків «Енергозбереження та енергоефективність», відбудеться обговорення та обмін досвідом представників галузевих інститутів, закладів вищої освіти, громадських організацій та ін.

Учасники: фахівці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  та Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного, викладачі та студенти Національного авіаційного університету (факультет архітектури, будівництва та дизайну, кафедра містобудування) та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».