Зустріч з представником Української Гельсінської спілки з прав людини
3.12.2019, 11:21

Зустріч з представником Української Гельсінської спілки з прав людини

Представник Української Гельсінської спілки з прав людини, юрист Центру стратегічних справ Віталія Лебідь зустрілась зі  студентами Юридичного факультету.

Спікер розповіла про основні завдання й функції Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ). Вона поділилась досвідом участі у правозахисних ініціативах, зокрема, волонтерському проекті УГСПЛ «В’язні війни» («Prisoners of war»), мета якого – визволення українських військових з полону та пошук зниклих безвісті в зоні АТО шляхом звернення до Європейського суду з прав людини.

Віталія Лебідь закцентувала увагу студентів на практичних питаннях захисту права на життя, зокрема, в рамках діяльності Європейського суду з прав людини. Особливу зацікавленість студентів викликав аналіз справ, які були підготовлені УГСПЛ.