Співпраця з Тайчжоуським університетом триває
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
11.01.2020, 16:51
Події
  NAU

  COVID – 19

  Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

  Олімпіади

  Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ  Підготовка до ЗНО
  Співпраця з Тайчжоуським університетом триває

  Співпраця з Тайчжоуським університетом триває
  img

   

  Розпочався офіційний візит делегації Національного авіаційного університету на чолі з проректором з інноваційного навчання та інформатизації Юрієм Теслею до КНР.

  Сьогодні у Ханчжоу на базі Китайсько-українського інституту аерокосмічних технологій (CUAT) відбулась зустріч із представниками Тайчжоуського університету: ректором Ченом Гуантіном, директором інституту авіаційної інженерії Чжаном Йонджу, директором відділу міжнародного співробітництва та обміну Ван Сюйпінь і заступником відділу Ван Айчінь. Зустріч проведено згідно попередніх домовленостей, досягнутих під час візиту представників Тайчжоуського університету до НАУ у грудні 2019 року.

  Обговорено питання реалізації спільних проектів, спрямованих на розвиток міжнародного співробітництва в галузі освіти і науки, зокрема, обмін студентами і викладачами, започаткування освітніх програм «2+2» та залучення викладацького складу НАУ до роботи в авіакосмічних освітніх програмах КНР.

  Також досягнуто домовленостей про ініціацію проектів: створення спільного коледжу безпілотних літальних апаратів на території китайського партнера, випускники якого матимуть змогу продовжувати навчання в Національному авіаційному університеті та в Тайчжоуському університеті; створення на базі НАУ Інституту Конфуція, який орієнтуватиметься на розвиток гуманітарної сфери в авіаційній галузі.

  Сторони узгодили план дій щодо напрямків співпраці, фінансування проектів бере на себе китайська сторона. Очікуваний результат такої співпраці – популяризація НАУ на китайському освітньому просторі та  залучення студентів з КНР до навчання у нашому університеті.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Любомира Гузара 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01