- Розмір тексту:
- A
- A
- A
-
17/01/2025Позиція КАІ щодо ракетної атаки на м. Кривий Ріг 17 січня 2025 року
-
17/01/2025Викладачі Юридичного факультету пройшли стажування за програмою Жан Моне
-
17/01/2025Кафедра логістики КАІ поглиблює співпрацю з DB Schenker
-
16/01/2025Робоча зустріч Факультету економіки та бізнес-адміністрування з компанією ТОВ «МОІ Тек» (UGLA ERP)
-
16/01/2025Студентська рада Факультету наземних споруд і аеродромів провела захід «Подаруй дитині свято» для онкохворих діток
-
14/01/2025Науково-педагогічні працівники кафедри кібербезпеки підвищили кваліфікацію в галузі штучного інтелекту
-
14/01/2025Партнером ДУ «КАІ» розпочато набір на стажування студентів-юристів
-
13/01/2025Викладач Факультету міжнародних відносин став запрошеним лектором провідних університетів Латвії
-
11/01/2025Конкурс «Підготовка студентів-пілотів у Празі»
-
10/01/2025Звернення до РК “Траекторія” щодо необхідності завершення будівництва на розі вулиці Гарматної та проспекту Відрадного
Проведено семінар для авіаційних медичних експертів України
Завершився робочий семінар для авіаційних медичних експертів (АМЕ) «Підсумки роботи авіаційних медичних експертів з питань медичної сертифікації авіаційного персоналу за 2019 рік. Застосування сучасних методів діагностики в проведенні медичної сертифікації». Захід відбувся на базі Авіаційного медичного центру НАУ (АМЦ НАУ), єдиного спеціалізованого медичного закладу цивільної авіації. Центр має вищу кваліфікаційну категорію від МОЗ України, а також максимальний спектр повноважень від Державної авіаційної служби України щодо медичної сертифікації персоналу всіх класів.
Привітав учасників семінару головний лікар АМЦ НАУ, президент Української асоціації з авіаційно-космічної медицини Вадим Петлін. З доповіддю про «Нові стратегії Міжнародної організації цивільної авіації щодо забезпечення безпеки авіації. Результати відвідування 40-Асамблеї IКAO і фінальні Резолюції за її підсумками» виступила директор Інституту IКAO НАУ Галина Суслова. Зокрема, вона зазначила, що «Міжнародна організація цивільної авіації – єдина структура в світі, яка має право створювати і розробляти вимоги та стандарти щодо управління безпекою авіації, діяльності авіаційних медичних експертів та всієї цивільної авіації».
Завідувач відділу авіаційної медицини Державіаслужби Людмила Шевчук презентувала аналіз діяльності АМЕ України у сфері медичної сертифікації авіаційного персоналу. Про нові програми навчання та підвищення кваліфікації в авіаційно-космічній медицині учасникам семінару розповів начальник профільної кафедри Української військово-медичної академії, полковник медичної служби Ігор Трінька.
© Національний авіаційний університет
м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
post@kai.edu.ua | (044)406-79-01