Підвищення кваліфікації фахівців служб спецтранспорту аеропортів

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Підвищення кваліфікації фахівців служб спецтранспорту аеропортів

Інститутом неперервної освіти проведено курси підвищення кваліфікації за програмою «Експлуатація авіаційної наземної техніки» для фахівців ДП «АНТОНОВ» та Міжнародного аеропорту «Харків».

Курси проводились на базі кафедри технологій аеропортів Аерокосмічного факультету, викладачі – завідувач кафедри Олександр Тамаргазін, доценти Олег Білякович та Віктор Личик.

Програма курсів розрахована на представників аеропортових служб та авіакомпаній, виробнича діяльність яких пов’язана з використання авіаційної наземної техніки (АНТ) та аеропортового обладнання. Курси розроблені з урахуванням вимог документів Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО) та  стандартів Міжнародної асоціації повітряного транспорту (ІАТА) – чинного видання Airport Handling Manual (AHM).

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснюється фахівцями Центру підвищення кваліфікації Інституту неперервної освіти. Телефон для довідок: 406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua