День відкритих дверей НАУ в Київському коледжі зв’язку
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
28.11.2019, 16:11
Події
  NAU

  COVID – 19

  Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

  Олімпіади

  Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ  Підготовка до ЗНО
  День відкритих дверей НАУ в Київському коледжі зв’язку

  День відкритих дверей НАУ в Київському коледжі зв’язку
  img

  Для студентів-випускників Київського коледжу зв’язку в рамках проведення профорієнтаційних заходів та підтримки партнерських зв’язків із закладами вищої освіти відбувся День відкритих дверей НАУ. Організатор заходу – Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій (ННІІОТ).

  Під час лекції, яку провів заступник директора з навчальної роботи Інституту інноваційних освітніх технологій Віктор Гнатюк, обговорені головні питання щодо особливостей вступу до НАУ для отримання бакалаврського рівня вищої освіти, для навчання в магістратурі.

  Представники НАУ відповіли на питання щодо актуальності професій, стажування студентів університету у вітчизняних та закордонних компаніях, можливості отримання досвіду міжнародного навчання, перспективи працевлаштування після закінчення навчання в університеті, вступу на заочну та дистанційну форми навчання, паралельного та перехресного навчання, підготовки до ЗНО на підготовчому відділення, підготовки до складання ЄВІ та ЄФВВ і вступу в магістратуру НАУ. Також для студентів коледжу проведено індивідуальні консультації.

  У заході взяли участь доцент кафедри комп’ютерних систем та управління ФККПІ Олена Нечипорук, доцент кафедри інформаційних і комунікативних технологій бізнес-освіти ННІІОТ Олександр Бугайов, директор Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ Тетяна Петровська, провідний фахівець Центру обдарованої учнівської молоді ННІІОТ Олена Губрій та викладачі коледжу.

  Науково-педагогічні працівники НАУ вдячні адміністрації та викладачам Київського коледжу зв’язку за сприяння в проведенні інформаційно-просвітницької зустрічі та розширення інформації для професійного зростання студентської молоді.  

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Любомира Гузара 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01