Збори трудового колективу ФЕБА

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Збори трудового колективу ФЕБА

Відбулись збори трудового колективу Факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА). На зборах були присутні 65 представників від усіх структурних підрозділів факультету. Головне питання порядку денного – доповідь декана Світлани Петровської «Про діяльність факультету економіки та бізнес-адміністрування у 2018-2019 н.р. та перспективи розвитку».

Під час виступу Світлана Петровська представила змістовний зріз роботи факультету за вказаний період та аналіз навчального, організаційного і наукового процесів.

Слова підтримки факультету виразив ректор університету Володимир Ісаєнко та побажав колективу успіхів в реалізації намічених цілей.

За результатами доповіді та її обговорення трудовий колектив шляхом відкритого голосування одноголосно визнав результати роботи ФЕБА у 2018-2019 роках задовільними.