Запрошуємо на День відкритих дверей університету!
28.10.2019, 10:08

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

Конкурс підручників

Олімпіади

Запрошуємо на День відкритих дверей університету!

Національний авіаційний університет запрошує на День відкритих дверей, що відбудеться 14 листопада 2019 року з 13.00 до 16.00 в Центрі культури та мистецтв НАУ за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.

Ви дізнаєтеся про історію та традиції університету, наукову та міжнародну діяльність НАУ, програми та проекти, кафедру військової підготовки, навчання на англомовному проекті, наукові здобутки студентів та науковців університету, студентське дозвілля, перспективи навчання, переваги, умови та особливості навчання тощо.

Ви матимете можливість ознайомитись з організацією освітнього процесу, формами навчання, освітніми програмами, переліком спеціальностей, правилами прийому до НАУ та підготовкою до ЗНО на ОС бакалавра та ОС магістра.

Чекаємо на вас!