Курс «Підготовка інструкторів з безпеки авіації » для керівників АТ «Міжнародний аеропорт Алмати»
18.10.2019, 06:52

Курс «Підготовка інструкторів з безпеки авіації »  для керівників АТ «Міжнародний аеропорт Алмати»

Інститут ІКАО НАУ приділяє особливу увагу реалізації стратегічної концепції ІКАО «Жодна країна не залишиться без уваги» (No Country Left Behind).

Серед наших надійних партнерів варто виділити АТ «Міжнародний аеропорт Алмати». Так, лише у 2019 році, понад 50 спеціалістів підприємства, у тому числі вищий керівний склад, пройшли перепідготовку на різноманітних курсах Інституту ІКАО.

Наступним кроком на шляху зміцнення багаторічного співробітництва авіаторів України та Казахстану стало проведення курсу «Підготовка інструкторів з безпеки авіації» для керівників з безпеки. Метою курсу є обмін досвідом з казахськими спеціалістами щодо оволодіння ними сучасних методик викладання та реалізації стратегічного підходу до безпеки авіації в структурі аеропорту. Розвиток співпраці між Інститут ІКАО та АТ «Міжнародний аеропорт Алмати» триває.