З Різдвом Христовим!
6.01.2019, 15:03

З Різдвом Христовим!

Невдовзі всі українські родини зберуться за святковим столом, вшановуючи народження Сина Божого. Українське Різдво – особливе: із гучною колядою, гамірними вертепами, щиросердними віншуваннями.

І дорослі, і малі щороку чекають дива, що приходить із першою зіркою. Найбажанішим для кожного з нас є мир і спокій на нашій землі.  Тож у час, коли зійде Вифлеємська зоря, помолімося за тих, хто не з нами. За безстрашних Героїв, які віддали життя в боротьбі за Україну. І за тих, хто запалюватиму різдвяну свічу в окопах на передовій.

Хай лунає над усім світом українська колядка, розганяючи морок зневіри і відчаю. Нехай Святвечір наповнить ваші серця світлом радості і любові, нехай осяє ваш шлях до успіху!

Хай у Святвечір у кожну родину

Прийдуть надія, і віра, й любов.

Славте й віншуйте Божу дитину

Христос ся рождає! Славімо його!

Щиро,

Володимир Ісаєнко