Твоя безпека: 10 порад
8.08.2017, 13:38

Твоя безпека: 10 порад

1. З будь-якої ситуації є вихід. Не робіть необміркованих або небезпечних вчинків, не ходіть в небезпечні місця, не спілкуйтесь з  потенційно небезпечними людьми.

2. Головна формула безпеки: передбачити, за можливості уникати, за необхідності – діяти.

3. Будьте пильні, уважні та спостережливі, психічно та фізично готові до небезпечних та непередбачених ситуацій.

4. Завжди зберігайте внутрішню витримку, не підкорюйтеся волі емоцій, не піддавайтеся паніці і не створюйте її. Не провокуйте агресію по відношенню до себе, якщо не впевнені, що нейтралізуєте її. Емоції - поганий радник.

5. Якщо поруч з вами є діти, постарайтеся відвернути їх увагу від подій. Не демонструйте свого занепокоєння. Ваша впевненість – спокій оточуючих.

6. Під час екстремальної ситуації в людини включаються внутрішні резерви організму, але це можливо тільки при повному спокої, здоровому глузді і концентрації уваги.

7. Принцип дії спецназівця: «Перш ніж входити подумай, як будеш виходити».

8. Пам'ятайте, що потоне не той, хто не вміє плавати, а той, хто боїться потонути.

9. В екстремальній ситуації дійте рішуче, використовуючи всі свої знання, навички та досвід. Метушня – це ознака слабкості.

10. Будьте чуйними і ставтеся з розумінням до оточуючих вас людей. Ставтеся до оточуючих так, хочете, щоб ставились до Вас.