У NAUHAB студенти обговорили з народним депутатом України Олександром Співаковським питання стипендій, студентського самоврядування та санації ВНЗ
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
28.09.2016, 07:40
Останні новини
Події
  NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  ХХII Міжнародна науково-практична конференція


  У NAUHAB студенти обговорили з народним депутатом України Олександром Співаковським питання стипендій, студентського самоврядування та санації ВНЗ

  У NAUHAB студенти обговорили з народним депутатом України Олександром Співаковським питання стипендій, студентського самоврядування та санації ВНЗ
  img

  27 вересня за ініціативи Первинної профспілкової організації студентів і аспірантів та за підтримки Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених НАУ у просторі неформальної освіти NAUHAB (на території студентського містечка) відбулася зустріч усіх бажаючих студентів і молодих вчених із народним депутатом України, Першим заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти та науки  Олександром Співаковським.

  У зустрічі також взяли участь в. о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко, перший проректор з адміністрування Андрій Майснер і проректор с соціальної роботи Тетяна Калита.

  Олександр Співаковський під час активного діалогу зі студентами НАУ торкнувся питань розвитку вищої освіти, виборів ректора ВНЗ, основних завдань співпраці органів студентського самоврядування з адміністрацією ВНЗ і механізмів забезпечення ефективності цього процесу.

  Народний депутат України також презентував свої напрацювання щодо змін до ЗУ «Про вищу освіту», які стосуються найгостріших питань життєдіяльності та розвитку «вишів» в Україні.

  Почесний гість також поділився зі студентами НАУ своїми думками щодо залучення кращого міжнародного досвіду до системи вищої освіти в Україні. Зокрема, йшлося про санацію університетів як ефективну процедуру впровадження антикризових практик.

  Зустріч проходила у форматі «запитання – відповідь». На запитання стосовно того, чи можна вважати аспіранта студентом, Олександр Співаковський відповів, що, враховуючи нове наповнення підготовки PhD, однозначно так – через те, що аспірант навчається перші два роки.

  Наприкінці зустрічі Олександр Співаковський подякував студентам НАУ за запрошення та цікаву зустріч і висловив сподівання на постійний діалог у подальшому.

  NAUHAB став майданчиком для фахових дискусій і заходів, спрямованих на активний розвиток самоврядування, науки та освіти в Національному авіаційному університеті.  NAUHAB був створений за ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених НАУ.

  http://khersonline.net/novosti/obrazovanie/68312-spivakovskiy-rasskazal-studentam-o-stipendiyah-i-studencheskom-samoupravlenii.html

  http://pravda.ks.ua/kherson_ks/important/30618-u-nauhab-studenti-obgovorili-z-oleksandrom.html

  http://ksza.ks.ua/news/society/66199-u-nauhab-studenti-obgovorili-z-ospvakovskim-pitannya-osvti.html

   

   

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01