НАУ зміцнює обороноздатність країни висококласними фахівцями
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
4.08.2016, 08:27
Останні новини
Події
  NAU

  Social networks NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  АВІА-2023

  ХХIII Міжнародна науково-практична конференція
  НАУ зміцнює обороноздатність країни висококласними фахівцями

  НАУ зміцнює обороноздатність країни висококласними фахівцями
  img

  Національний авіаційний університет завершив прийом на навчання за державним замовленням для Міністерства оборони та Національної гвардії України. Конкурс у цьому році збільшився в 1,5-2 рази, а на окремі спеціальності у три рази. Найбільш популярною серед майбутніх захисників Вітчизни стала спеціальність «організація військових перевезень і управління на повітряному транспорті». За словами т.в.о начальника кафедри військової підготовки НАУ Юзефа Добровольського, успішний набір курсантів став можливим завдяки активній роботі зі школами, кадетськими корпусами та ліцеями, профорієнтаційною діяльністю поза межами навчальних закладів.

  Цього року Міністерство оборони та Міністерство освіти та науки України видали спільний наказ про прийом до вищих військових навчальних закладів у особливий період. Зокрема, вступна кампанія на військові спеціальності розпочалася раніше. Окрім того, було передбачено, що особи, які вступили до ВНЗ будуть зараховані на кафедру військової підготовки незалежно від пріоритетів.

  За словами в. о. ректора НАУ, професора Володимира Харченка, успіх з набором курсантів на військову кафедру свідчить про патріотизм молодих громадян України, які готуються захищати свою Вітчизну. Володимир Харченко також відзначив злагоджену роботу Міністерства оборони та Міністерства освіта та науки, а також навчальних підрозділів та Приймальної комісії НАУ.

   

  http://pedpresa.ua/165275-nau-zmitsnyuye-oboronozdatnist-krayiny-vysokoklasnymy-fahivtsyamy.html

  http://www.ukrinform.ua/rubric-society/2061605-nau-zmicnue-oboronozdatnist-kraini-visokoklasnimi-fahivcami.html

   

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01