- Розмір тексту:
- A
- A
- A
-
14/01/2025Науково-педагогічні працівники кафедри кібербезпеки підвищили кваліфікацію в галузі штучного інтелекту
-
14/01/2025Партнером ДУ «КАІ» розпочато набір на стажування студентів-юристів
-
13/01/2025Викладач Факультету міжнародних відносин став запрошеним лектором провідних університетів Латвії
-
11/01/2025Конкурс «Підготовка студентів-пілотів у Празі»
-
10/01/2025Звернення до РК “Траекторія” щодо необхідності завершення будівництва на розі вулиці Гарматної та проспекту Відрадного
-
10/01/2025До КАІ завітав професор Корнельського Університету Чарльз Уайтхед
-
09/01/2025Форум запитань та відповідей INFOMATRIX UKRAINE 2025
-
09/01/2025Міністерство освіти і науки України підтримає два проєкти молодих науковців з кібербезпеки та логістики
-
09/01/2025Студенти Факультету наземних споруд і аеродромів пройшли Міжнародне стажування програмою «Remote Lab of Urban Planning»
-
07/01/2025Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025»
Всесвітньо відома команда Rotor Riot в НАУ
Ангар Національного авіаційного університету став місцем запуску дронів всесвітньо відомої команди Rotor Riot.
Це стало можливим завдяки старанням Української асоціації дрон-рейсингу. За словами президента Української асоціації Олексія Клюка, вони довго списувалися та кооперувалися з Міжнародною організацією дрон-рейсингу та організаторами Drone World. «Ми, як Асоціація, будемо влаштовувати національний етап цієї гонки, яка буде проходити в Україні 3-4 вересня. Наші переможці поїдуть на Гаваї представляти Україну. Там беруть участь більше 50 країн. Rotor Riot – одні з партнерів та спонсорів цих змагань. Ось так вперше ми познайомилися через Facebook. Потім з’явилася інформація, що вони зацікавлені поїздкою в Україну», – розповів Олексій Клюк.
Головною ціллю команди в Україні було відвідати Чорнобильську зону. Хлопці підкорили відомий об’єкт «Дуга». У пошуках цікавих місць для запуску дронів, вони завітали й до ангару НАУ, який є найбільшим навчальним ангаром у Європі.
Cеред членів Української асоціації дрон-рейсингу ми зустріли й випускника НАУ Іллю Дашивець. Зараз він займає посаду технічного директора Асоціації. «Я навчався на Аерокосмічному факультеті, був «слоном». Мій батько – авіаконструктор. З раннього дитинства я ріс на аеродромі. Тобто авіація для мене – це щось велике. Я не можу сказати що до чого привело, але я навчався в НАУ, дуже люблю авіацію і займаюся тим, чим займаюся». А займатися польотами на дронах Ілля почав більше, ніж 2 роки тому. Хлопець був активістом київського автомайдану. Там і з’явилася тема дронів з відеокамерами, де хлопець і почав їх запускати. «До мене звернулися друзі з ініціативою зробити Асоціацію дрон-рейсингу, оскільки це дуже популярний вид спорту, який активно розвивається. Так для мене все й почалося».
Rotor Riot завітала до України лише на кілька днів. Хлопці привезли з собою власну техніку. Через унікальні розробки команду навіть не хотіли пропускати на територію України. Все ж, у відеороботах Rotor Riot відтепер можна знайти кадри не лише українських пейзажів, але й ангару НАУ.
http://joinfo.ua/sociaty/1175705_NAU-prinyal-vsemirno-izvestnuyu-komandu-dron.html
http://kvedomosti.com/497587-nau-prinyal-vsemirno-izvestnuyu-komandu-po-dron-reysingu.html
© Національний авіаційний університет
м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
post@kai.edu.ua | (044)406-79-01