Положення про організацію освітнього процесу в Національному авіаційному університеті
27.05.2016, 12:37

25 травня 2016 року Вчена рада Національного авіаційного університету, протоколом №4 від 25.05.2016 року ухвалила положення про організацію освітнього процесу в НАУ. Наказом в.о. ректора №195/од від 26.05.2016р. Володимира Харченка документ затверджено і введено в дію.

Дане положення регламентує організацію освітнього процесу в університеті відповідно до законодавства України та норм вищої освіти. Зокрема, в положенні можна ознайомитися з основними завданнями, які передбачені для ефективної організації навчання та впровадження освіти високого рівня.  Цей документ стане основою для організації навчального процесу як на поточний, так і на наступні роки.