Політ. Гуманітарні науки
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
13.04.2016, 09:30
Останні новини
Події
    NAU

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik










    Політ. Гуманітарні науки

    Політ. Гуманітарні науки
    img

    7 квітня 2016 року в Навчально-науковому Гуманітарному інституті відбулося Пленарне засідання ХVІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Гуманітарні науки». З вітальним словом до учасників заходу виступив проректор НАУ з адміністрування А. Майснер. У вступному слові він відзначив вагому роль студентства у трансформаціях українського соціуму, а також висловив переконання, що студенти НАУ є майбутньою елітою та надією країни. Вітаючи гостей конференції директор ННГМІ, А. Гудманян вказав на здобутки студентів інституту на міжнародних і всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, стипендіальних програмах тощо. Він подякував науково-педагогічним працівникам та студентам інституту за вагомий внесок в потужність НАУ.

    У роботі Пленарного засідання взяли участь: О. Злобіна – завідувач відділом соціальної психології Інституту соціології НАНУ, д.соціол. н., професор (тема виступу: Ціннісні орієнтації сучасної української молоді); Л. Ніконенко – науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України (тема доповіді: Медіапрактики студентської молоді як засіб протидії в інформаційній війні); О. Шевчук-Клюжева, науковий та громадській діяч, керівник Центру наукових і соціальних ініціатив «Наш Простір», к. філ. н. (тема виступу: Зрозуміти суржик: долаємо проблему разом);    Л. Шаян – керівник Центру сучасного управління (тема доповіді: Ефективність як критерій успішності). Подальша робота конференції відбулася у форматі секційних засідань. Протягом 7–8 квітня відбулося засідання 13 секцій, 4 з яких – англомовні.

    Загалом учасниками конференції за напрямом «Гуманітарні науки» стали понад 550 учасників із 7 країн: України, Білорусії, Російської Федерації, Туреччини, Німеччини, Ірландії, Литви. А тези доповідей подало до друку близько 400 учасників. Відзначимо, що другий рік поспіль тези доповідей проходять перевірку на плагіат в системах eTXT Antiplagiat, Advego Plagiatus (унікальність текстового блоку – 87%), рецензування за принципом «Single Blind Review». Окрім цього збірник тез індексується системою Google Scholar.

    Навчально-науковий Гуманітарний інститут дякує Навчально-науковим інститутами Економіки і менеджменту, Післядипломного навчання, Міжнародних відносин, Видавничому відділу НАУ, Науково-технічні бібліотеці НАУ, а також адміністрації університету за сприяння та допомогу в організації та проведенні конференції.

     

     

     

     





    © Національний авіаційний університет
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01