Реєстрація суб'єктів господарювання (на прикладі ФОП і ТОВ)
19.10.2016, 12:42

Реєстрація суб'єктів господарювання (на прикладі ФОП і ТОВ)

13 жовтня 2016 року директор Юридичної компанії «Молодід і партнери», спікер авторського Курсу практичної юриспруденції для молодих юристів, випускник 2011 року Юридичного інституту Владислав Молодід провів для студентів 2 та 4 курсів Навчально-наукового юридичного інституту лекцію на тему «Реєстрація суб'єктів господарювання (на прикладі ФОП і ТОВ)».

Мета ознайомити студентів із правовими засадами створення та державної реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності.

Владислав Молодід окреслив питання державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, розкрив організаційно-правові форми підприємств та їх відмінності, розповів про порядок отримання інформації з ЄДР про суб’єктів підприємництва, процедуру видачі, переоформлення та анулювання ліцензій, навів вимоги до змісту установчих документів тощо.

Підбиваючи підсумки, лектор порадив студентам брати активну участь у науковій діяльності університету з метою дослідження цікавих галузей права, що допоможе їм зробити вибір сфери професійної діяльності у майбутньому.