Шановні медичні працівники
23.06.2015, 13:16

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

ХХ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»

Олімпіади

Шановні медичні працівники

Кожної третьої неділі червня ми відзначаємо День медичного працівника. Професія, обрана вами вважається в усьому світі найгуманнішою.

Приємно відзначити, що працівники Авіаційного медичного центру НАУ не знижують обсягів і якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування та профілактики захворювань. Підтвердженням успіхів наших медиків стало отримання від Державної авіаційної служби України, вперше в Україні,  «Свідотства Авіаційного медичного центру»  за номером «1». АМЦ НАУ - один з небагатьох медичних закладів м. Києва і єдиний серед закладів Цивільної авіації України, який у 2015 році отримав від Головної акредитаційної комісії МОЗ України сертифікат «вищої» акредитаційної категорії. Цього року підтверджено членство України у Європейській асоціації з авіаційної та космічної медицини, переобрано Президента Української асоціації з авіаційної та космічної медицини (ним став головний лікар АМЦ, уповноважений АМЕ, лікар вищої категорії Вадим Петлін)

Довідка: До складу медичної служби Національного авіаційного університету та його структурних підрозділів входить Авіаційний медичний центр, МСЧ  Кіровоградської льотної академії, МСЧ Кременчуцького льотного коледжу.

З професійним святом Вас - служителі справи Гіппократа !

Докладніша інформація на сайті - http://medcenter.nau.edu.ua/