«Ярмарок професій» у м. Кагарлик
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
14.03.2014, 06:17
Останні новини
Події
    KAI

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik










    «Ярмарок професій» у м. Кагарлик

    «Ярмарок професій» у м. Кагарлик
    img

    12 березня 2014 р. Інститут доуніверситетської  підготовки представляв НАУ на профорієнтаційному заході «Ярмарок професій», який відбувся у Кагарлицькому районному центрі зайнятості. На захід були запрошені понад 300 старшокласників, які детально ознайомились зі структурними підрозділами університету та переглянули відеопрезентацію. Співробітники ІДП презентували напрями підготовки фахівців університету, розповіли про переваги навчання на підготовчих курсах ІДП, дозвілля студентів та організацію студентського самоврядування.  

    Учні отримали запрошення на День відкритих дверей, а також на підготовчі курси НАУ. Це дасть їм  можливості якісно підготуватися до ЗНО та  підвищити шанси вступу у ВНЗ України.

    Під час зустрічі з працівниками центру зайнятості були сплановані подальші кроки на шляху до професійної орієнтації учнівської молоді.





    © Національний авіаційний університет
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01