Архітектурні читання в ІАП
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
20.03.2014, 09:00
Останні новини
Події
    NAU

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik










    Архітектурні читання в ІАП

    Архітектурні читання в ІАП
    img

    18 березня 2014 року в Інституті аеропортів були проведені архітектурні читання на тему: «Архітектура України післявоєнних 40-50-х років 20 ст. Відбудова міст, сіл, громадських, промислових та житлових споруд. Проекти забудови Хрещатика».

    Доцент кафедри основ архітектури та дизайну, кандидат архітектури Марина Авдєєва зібрала зацікавлену аудиторію фахівців архітекторів та містобудівників та студентів 4-5 курсів.

    Особлива увага на читаннях була приділена відродженню зруйнованих міст України. Конкурс на планування та реконструкцію центру столиці - Хрещатика був проведений ще до закінчення війни – 22 червня 1944 року.  Доповідь проілюстрована кращими конкурсними проектами, авторами яких були найвидатніші архітектори: К. Алабян, П. Альошин, О. Власов, В. Заболотний, О. Тацій, Я. Штейнберг, В. Орєхов.

    Завдяки майстерності українських архітекторів А. Добровольського, Б. Приймака, В. Єлізарова, О. Малиновського, О. Заварова та інших Хрещатик піднімався з руїн красивим, широким, функціональним, у забудові використовувався  парадний модернізм з елементами української народної творчості.

    Архітектурні читання викликали зацікавленість у слухачів. Вони запропонували продовжити цикл лекцій про розбудову та реконструкцію головної вулиці столиці в різні періоди розвитку м. Києва.

    Запрошуємо всіх бажаючих на наступні архітектурні читання.  





    © Національний авіаційний університет
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01