ЮВІЛЕЙ НАУКИ ХІММОТОЛОГІЇ
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
14.10.2014, 11:52
Останні новини
Події
    KAI

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik










    ЮВІЛЕЙ НАУКИ ХІММОТОЛОГІЇ

    ЮВІЛЕЙ НАУКИ ХІММОТОЛОГІЇ
    img

    6–10 жовтня 2014 року на базі НАУ відбулася V Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми хіммотології. Теорія та практика раціонального використання традиційних і альтернативних паливно-мастильних матеріалів».

    Конференція була присвячена 50-річчю науки хімотології та 20-річчю локомотиву хіммотологічного руху в університеті - Українського науково-дослідного та навчального центру хімотології та сертифікації ПММ і ТР. Учасниками та гостями були представники з України, Німеччини, Польщі, Іраку, Нігерії, Туреччини, Іспанії, Чехії, Португалії та США, Російської Федерації, Республіки Білорусь. За традицією був проведений майстер-клас «Хіммотологія паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин».

    Тета конференції - розвиток традицій у сфері хіммотології та залучення широкого кола вчених та провідних спеціалістів до вирішення актуальних проблем використання паливно-мастильних матеріалів і пошук партнерів для розширення співпраці у контексті участі у новій програмі ЄС з досліджень та інноваційної діяльності Горизонт 2020, що покликана об’єднати всі європейські ініціативи з досліджень та інновацій.

    Учасники представили наукові доробки за такими тематиками: «Хімічна технологія ПММ і ТР», «Експлуатаційні властивості ПММ і ТР, їх вплив на надійність, економічність та екологічність техніки» та «Авіаційна хімотологія». Були також презентовані: підручник «Авиационная химмотология» авторів М.Кулика, О. Аксьонова, С.Бойченка, Л. Яновського, О. Запорожця та монографія «Нетрадиционные углеводороды: настоящее и будущее» авторів  Г. Рябцева, С. Сапегина, М. Кривогуза, продукція фірми «INNOSPEC SPECIALITY CHEMICALS» (ТОВ «ПАЛТЕХ», Німеччина), продукція ТОВ «АЛТ Україна» (Україна). Було представлено наукові та фахові періодичні видання «Енерготехнології та ресурсозбереження» (Україна), «Нафтогазова галузь україни» (Україна), «Мир нефтепродуктов» (Російська Федерація), «Химия и технология топлив и масел» (Російська Федерація), «Терминал: нефтяное обозрение» та «Нафтопродукти» (Научно-технический центр «Психея», Україна).





    © Національний авіаційний університет
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01