На землі і у небі
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
1.10.2014, 16:18
Останні новини
Події
    NAU

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik










    На землі і у небі

    На землі і у небі
    img

    26-28 вересня у Державному музеї авіації відбувся 2-й щорічний Фестиваль малої авіації України. Акція проводилась в рамках Міжнародного аерокосмічного салону «Авіасвіт ХХІ» за підтримки Всеукраїнської громадської організації приватних пілотів і власників повітряних суден АОПА-України та Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни). В ній взяли участь представники малої  авіації, льотні школи, конструкторські бюро і аероклуби України.

    Учасників і гостей фестивалю привітали: ректор НАУ Микола Кулик, голова Ради Державного музею авіації Валерій Шмаров, Герой України, заслужений льотчик-випробувач, заслужений працівник транспорту, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту Олександр Галунено, Герой України, радник голови правління ДХК «АРТЕМ» Олександр Кучура, начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, генерал-лейтенант, доктор військових наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Василь Телелим, головний конструктор «АЕРОПРАКТ-КИЇВ»: конструктор, Юрій Ковалев, заступник головного директора Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) Олег Петровський, генеральний директор Державного підприємства «Завод 410 ЦА» Сергій Подреза, командир ескадрильї 15-ї Бориспільської транспортної авіаційної бригади, підполковник Сергій Захаров, генеральний директор фірми «ВД ІНТЕР», генеральний спонсор фестивалю Валентин Щигельський.

    На фестивалі можна було побачити не тільки наземний показ легкомоторних літаків, а й 30 спортивних, туристичних і легких літаків, а також ряд безпілотних літальних апаратів, що найближчим часом будуть взяті на озброєння Збройних Сил України. Особливу увагу відвідувачі привернули: військово-транспортний літак Ан-26 «Везунчик» (відновлений волонтерами та фондом «Крила Фенікса» 15-ї БТрА) та легкий багатоцільовий літак Ан-2.

    Найбільші українські підприємства, що спеціалізуються на виробництві легких і надлегких літальних апаратів, отримали змогу продемонструвати свою продукцію не лише на землі, а й у польоті.  

    Під час проведення фестивалю на території Музею також було представлено експозиція ретро-автомобілів майстерні «Old Car Service» та виставка-конкурс стендових авіаційних моделей.

    Частину коштів, отриманих під час фестивалю, перераховано до  фонду «Крила Фенікса» для відновлення авіаційної техніки 15-ої бригади транспортної авіації (15 БТрА), що базується у м. Бориспіль. Їх планується використати для ремонту гелікоптера Мі-8.

     

    Докладну інформацію можна отримати за телефонами (044) 451-83-14, (050) 813-36-53, (050) 411-14-93 і на сайті музею www.aviamuseum.com.ua , Facebook.com/aviamuseum

     

     





    © Національний авіаційний університет
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01