Теоретичні знання - в практику
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
26.11.2013, 11:23
Останні новини
Події

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik



    Теоретичні знання - в практику

    Теоретичні знання - в практику
    img

    20 листопада 2013 року викладачі кафедри кримінального права і процесу Юридичного інституту разом із д.ю.н., професором Борисом Михайличенком для студентів 4-го курсу на базі кафедри судової медицини Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця провели практичне заняття із навчальної дисципліни «Судова медицина».

    Студенти ознайомилися із темами «Огляд речових доказів» та «Огляд трупа». Борис Михайличенко наочно продемонстрував майбутнім юристам ознаки біологічної смерті людини та провів дослідження окремих органів та частин тіла. Студенти отримали також унікальну можливість самостійно дослідити окремі речові докази з місця злочину та встановити причини та ознаки смерті людини.

    Такі знання необхідні майбутнім слідчим, прокурорам та суддям. Адже вони надають молодим фахівцям можливість максимально наблизитись до реальних ситуацій, що можуть виникнути під час виконання ними службових обов'язків та загартовують їхню емоційну та психічну стійкість.





    © Державний університет «Київський авіаційний інститут»
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01