Майстер-клас для суддів
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
16.10.2013, 07:09
Останні новини
Події

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik



    Майстер-клас для суддів

    Майстер-клас для суддів
    img

    14 жовтня 2013 року у Національній школі суддів України відбулася лекція доцента кафедри кримінального права і процесу Юридичного інституту, кандидата юридичних наук, доцента Сергія Багірова на тему: «Проблеми встановлення причинного зв’язку у кримінальному праві». Заняття відбувалося в рамках підвищення кваліфікації суддів районних судів України в Апеляційному суді Київської області.

    Сергій Багіров висвітлив сучасний стан теоретичних розробок щодо досліджень проблем встановлення причинного зв’язку в доктрині кримінального права України;  ознайомив суддів із сучасною теорією встановлення причинного зв’язку у німецькій науці кримінального права; теоретичні положення проілюстрував прикладами із сьогоденної практики застосування кримінального законодавства.   

    У свою чергу, судді ознайомили лектора з прикладами з власної практики розгляду справ, які будуть використані у процесі викладання кримінального права в Юридичному інституті.

     





    © Державний університет «Київський авіаційний інститут»
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01