Школа отримує «нове життя»
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
10.08.2012, 17:13
Останні новини
Події
    NAU

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik










    Школа отримує «нове життя»

    Школа отримує «нове життя»
    img

     

    Учні та педагогічний колектив спеціалізованої школи №106 Шевченківського району Києва зустрінуть 1 вересня з гарним настроєм – нарешті  їх навчальний заклад відремонтовано!

    Довгий час фасади корпусів, класні кімнати, спортивна зала, коридори, господарські приміщення знаходились в аварійному стані та потребували негайного ремонту. Один із корпусів навчального закладу було визнано непридатним для навчання  та заборонено для використання. Інший – не ремонтувався вже багато років. Здавалось, що проблемам і скаргам батьків не буде кінця. 

    Врешті решт, міська влада відгукнулась на проблему педагогічного колективу школи і виділила кошти на її вирішення. Було прийнято рішення про знесення аварійної будівлі корпусу «А» та будівництво на її місці нового корпусу. Корпус «Б» вирішено реконструювати. Наразі на території навчального закладу активно тривають будівельні роботи, які планують завершити до 25 серпня 2012 року.

    8 серпня на будівництво школи прибули Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, народний депутат України, Максим Луцький та голова Спостережної ради благодійного фонду «Солом’янка» В`ячеслав Непоп. Вони ознайомились з планом ремонтних робіт, оглянули новозбудований корпус, навчальні кабінети, спортивну та актову зали.

    Вручаючи подяки  кращим будівельникам, Максим Луцький зазначив: «Як голові Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, мені приємно  усвідомлювати, що сили і кошти, які ми вкладаємо для забезпечення належних сучасних умов навчання наших дітей з вашою допомогою дають суттєві результати».

     





    © Національний авіаційний університет
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01