Краса врятує світ
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
24.11.2011, 14:27
Останні новини
Події

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik



    Краса врятує світ

    Краса врятує світ
    img

       23 листопада в Центрі культури та мистецтв відбувся конкурс краси «Міс Ліцей-2011». Протягом двох годин одинадцять красунь демонстрували свої таланти. Дівчат прийшли підтримати батьки, друзі, а однокласники організували справжні групи підтримки, з лозунгами та плакатами. Самі ж дівчата неймовірно хвилювалися –  почесними гостями свята були ректор Національного авіаційного університету Микола Кулик та народний депутат України, перший проректор НАУ, голова піклувальної ради АКЛ НАУ Максим Луцький.

       Конкурс почалося з оригінального дефіле. Дівчата довели глядачам, що вони вміють не тільки вчитися. Шквал оплесків – найкраща тому оцінка. У конкурсі «Візитка» журі та глядачі мали змогу ближче познайомитися з конкурсантками. Дівчата підготували презентацію з власних фотографій та цікаву розповідь про себе. У конкурсі «Талант» юні красуні продемонстрували все, на що здатні: тут і гра на фортепіано, і спів, і декламування віршів, і малювання, і мистецтво танцю.

       Остаточно завоювати симпатії глядачів учасницям допоміг вирішальний конкурс – «Альтернативна сукня». Дівчата повинні були «пошити» сукню з підручних матеріалів.  Жіноча фантазія не мала меж! Шедеври їхньої майстерності складалися зі штучних квітів (у тому числі сакури), дисків, карт, шпалер, краваток.

       Через деякий час конкурс перетворився на своєрідний карнавал краси. Навіть його почесні гості не залишилися байдужими. Усім конкурсанткам вони ставили максимальну оцінку – сім балів.

       На завершення святкового вечора журі конкурсу винесло остаточний вердикт. Головною несподіванкою вечора стало те, що титул «Міс Ліцей» отримала не одна красуня, а відразу дві, адже вибір був дійсно важким. Загалом місця розподілилися таким чином:

    Міс Ліцей – Тетяна Ільєнко (201 група) та Дар’я Сотнікова  (305 група)

    Перша віце-міс – Анастасія Парамонова (306 група)

     Друга віце-міс – Євгенія Богославська (203 група)

     Міс Фантазія – Вікторія Куреня (302 група)

     Міс Ніжність – Олександра Соловйова (103 група)

     Міс Посмішка – Марія Бабенко (303 група)

     Міс Ліричність – Іванна Паньова (8 клас)

     Міс Грація – Катерина Бліжнікова а (102 група)

     Міс Пристрасть – Мар’ям Аріфова  (205 група)

     Міс Екстравагантність – Олена Бадьоріна (101 група)

     Так тримати і ваша краса врятує світ!





    © Державний університет «Київський авіаційний інститут»
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01