Твій майбутній успіх – свідомий вибір професії сьогодні
25.09.2018, 06:42

Твій майбутній успіх – свідомий вибір професії сьогодні

19 вересня 2018 року професором кафедри конституційного та адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту Юлією Юринецьу в Спеціалізованій школі №194 «Перспектива» проведено тематичну бесіду «Твій майбутній успіх - свідомий вибір професії сьогодні» та у загальноосвітній школі №256 м. Києва тематичнубесіду «Вас запрошує Національний авіаційний університет – провідний університет країни».

Юлія Юринець під час проведення заходів акцентувала увагу учнів 11-х класів на правильному виборі професії, оскільки зробити вдалий вибір, означає знайти професію, яка подобається та приносить не тільки матеріальне, а й духовне задоволення, має попит на ринку праці та буде актуальною в майбутньому.

Мета проведення зустрічей - формуванняустаршокласників компетентності у виборі професії, як системи  базових характеристик потрібних для успішного планування, коригування і реалізації перспектив власного професійного розвитку!