Перший в Україні
18.09.2018, 12:12

Перший в Україні

17 вересня 2018 р. в НТБ НАУ відбулась презентація бібліографічного покажчика «Цінні видання кінця ХІХ – початку ХХ ст. з фонду НТБ НАУ. Ч.1. Авіація. Повітроплавання. (1897–1940)». Це - перший в Україні галузевий ретроспективний покажчик, який до 85-річчя НАУ склав авторський колектив НТБ НАУ: директор НТБ В. Вахнован, заступник директора з наукової роботи НТБ О. Шкурко, завідувач сектору НТБ М. Семенова та редактор перекладу завідувач кафедри іноземних мов за фахом О. Акмалдінова.

Покажчик є важливою джерельною базою для досліджень з історії розвитку світової та вітчизняної авіаційної науки та техніки. Презентуємо електронний http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/36072 та паперовий варіанти  цього покажчика.

Запрошуємо також відвідати виставку цінних видань з авіації та повітроплавання у читальному залі на ІІ поверсі головного бібліотечного корпусу.