Міжнародний день студентського спорту
21.09.2018, 06:31

Міжнародний день студентського спорту

20 вересня 2018 року у студентської спільноти України і всього світу грандіозне спортивне свято – Міжнародний день студентського спорту! У цей день тисячі юнаків і дівчат, які представляють університети, інститути і коледжі змагались на спортивних майданчиках у швидкості, спритності, силі і витривалості.

Студенти та викладачі кафедри фізичного виховання і спортивної підготовки НН ГМІ взяли активну участь у спортивному святі. Цього дня вони провели всеукраїнський флешмоб, під час якого наші студенти-спортсмени виконали вправу з підтягування загальною кількістю 230 раз.

Активно рухаємося до свого спортивного ОЛІМПУ!

Кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки запрошує студентів та співробітників до занять в спортивних секціях і групах. За докладною інформацією звертатися до спортивного комплексу НАУ.