• Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
12.06.2018, 16:15
Події

  В НАУ відбудеться Міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай»

  В НАУ відбудеться Міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай»
  img

  До уваги представників ЗМІ!

  14-15 червня 2018 року в Національному авіаційному університеті відбудеться Міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай».

  З китайської сторони у форумі візьмуть участь представники  Міністерства вищої освіти Китаю, а також 12 університетів, а саме: Бейханського університету (Пекінського університету авіації і космонавтики), Сіанського університету Цзяотун, Ланчжоуського університету, Чунцинського університету науки і техніки, Чунцинського муніципального освітнього комітету, Південно-західного університету політичних наук та права, Університету Чунцин Цзяотун, Січуанського університету міжнародних досліджень, Чунцинського технологічного та бізнес-університету, Інституту інформаційних і комунікаційних технологій Чунцинського університету, а окрім того Посол КНР в Україні пан Ду Вей.

  З української сторони у міжнародному форумі візьмуть участь представники 48 провідних закладів вищої освіти країни, зокрема Національного авіаційного університету.

  14 червня, у перший день форуму, заплановано участь віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка,  представників керівництва Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства інформаційної політики України.

  В рамках заходу відбудуться презентації українських і китайських університетів та коледжів. Крім того, за результатами роботи форуму представники освітніх закладів України та Китаю підпишуть угоди про співпрацю в освітній галузі.

  Міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай» відбуватиметься за адресою: м. Київ, проспект космонавта Комарова, 1.

  Реєстрація ЗМІ за тел. 406-75-90, або електронною поштою: news@nau.edu.ua

  © Національний авіаційний університет
  Технічна підтримка здійснюється НДІ ІТТ НАУ
  03058, Україна
  м.Київ, просп.Космонавта Комарова 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01