4.04.2018, 11:20

Olimpiadu.png

Виставка творчих робіт «Космічний простір. Безмежність форм» до 85-річчя НАУ

2 квітня 2018 р. на кафедри містобудування ННІАП (завідувач – Галина Агєєва) відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів першого курсу «Космічний простір. Безмежність форм», присвяченої 85-річчю НАУ.

Роботи створено впродовж другого семестру вивчення дисципліни «Композиція» під керівництвом доцента Людмили Бармашиної та старшого викладача Наталії Бжезовської.

Представлені роботи є результатом застосування теоретичних знань та практичних навичок в моделюванні площинних, фронтальних, об’ємних та глибинно-просторових об’єктів. Перші відвідувачі виставки високо оцінили роботи Катерини Аніканової, Марії Герман, Тетяни Логоши, Давида Макаренка, Віри Поліщук, Марії Чернишової.

Виставка працюватиме в ауд.4-208 до 28 квітня 2018 р. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати її.