Переможницею «Міс НАУ-2018» втретє стала студентка НН ІЕБ. ВІДЕО
22.03.2018, 14:45

Переможницею «Міс НАУ-2018» втретє стала студентка НН ІЕБ. ВІДЕО

21-го березня у НАУ відбувся ювілейний, 20-тий, конкурси краси - «Міс НАУ 2018». Дівчата, представниці від інститутів, весь вечір на сцені ЦКМ НАУ демонстрували свої таланти, вражали здібностями та неперевершеною красою. Кожна учасниця отримала море оплесків від глядачів та нагороди від спонсорів заходу.

Також, для глядачів конкурсу виступали зірки шоу-бізнесу та хореографічні ансамблі, серед яких була відома співачка, учасниця «Голосу країни», випускниця НАУ – Лалі Ергемлідзе, яка виступає під псевдонімом Laliko, студент НАУ, учасник X-фактору – Іван Варава, народний ансамбль «Політ», шоу-балет «Just NAU» та інші запрошені.

Нагороду другої віце-Міс отримала конкурсантка з НН ІІДС Анастасія Савчин, першою віце-Міс стала предстаавниця НН ЮІ Анна Кірпічнікова.

Переможницею конкурсу «Міс НАУ-2018» стала студентка НН ІЕБ - Катерина Браткова, студент Інституту екологічної безпеки.

Відзначимо, що вже тертій рік поспіль дівчата з НН ІЕБ виборюють титул «Міс НАУ»!

Вітаємо дівчат з перемогою та бажаємо ще більше нових перемог та звершень!