Щорічний фестиваль іноземних традицій
17.12.2018, 11:53

Щорічний фестиваль іноземних традицій

Пізнавально-інформаційний захід для студентів-іноземців «Фестиваль традицій» організували кафедра теорії та історії держави і права та кафедра конституційного і адміністративного права Юридичного інституту.

У заході взяли участь студенти Юридичного інституту, Ааерокосмічного інституту, Інституту аеропортів та Інституту комп’ютерних інформаційних технологій. Також цього року на фестивалі були присутні гості з Київського національного торговельно-економічного інституту та Національного транспортного університету.

Присутні дізнались про традиції, історичні особливості, а також свята таких країн, як: Філіппіни, Ліберія, Гана, Азербайджан, Туркменістан, Тоголезька Республіка, Шрі-Ланка тощо.

Студенти одержали масу позитивних емоцій, обговорили відмінності культур та поділились враженнями від почутого, а наприкінці заходу їм вручили подяки.