Студентка НАУ навчатиметься в Іспанії за програмою Erasmus+
12.11.2018, 09:59

Студентка НАУ навчатиметься в Іспанії за програмою Erasmus+

Студентка 305 групи зі спеціальності «Міжнародне право» НН ІМВ Національного авіаційного університету Лілія Стрекотенко пройшла відбір кандидатів для участі у програмі академічної мобільності. І за програмою Erasmus+ вона вирушить на навчання в Університет міста Кадіс (Іспанія) у лютому-липні 2019 року.

Відбір проходив у декілька етапів, Комісія у складі: першого проректора Ігора Довбаня; проректора з міжнародного співробітництва і освіти Олександра Запорожця; директора Інституту новітніх технологій та лідерства Катерини Бабікової; керівника сектору академічної мобільності Інституту новітніх технологій та лідерства Маргарити Бугери та координаторів з академічної мобільності від інститутів/факультетів визначила переможницю – Лілію Стрекотенко.

НАУ пишається студенткою та бажає їй продуктивного навчання в Університеті  міста Кадіс та наснаги до підкорення нових вершин!