6.11.2018, 16:51

Офіційний візит делегації НАУ до КНР

6 листопада 2018 року розпочався візит делегації Національного авіаційного університету на чолі з ректором Володимиром Ісаєнком до Китайської народної республіки.

В рамках візиту запланована низка переговорів з представниками  Місцевого органу влади провінції  Чжецзян місто Ханчжоу, Сяошан та відкриття українсько-китайського аерокосмічного інституту інноваційних технологій.

Нагадаємо, що результатом попередніх переговорів стала підписана 21 листопада 2017 року Угода про співпрацю між НАУ та Місцевим органом району Сяошан.

Метою угоди визначено  розвиток і поглиблення співробітництва у сфері науково-технічного прогресу й підвищення ефективності навчальної та науково-дослідної роботи в університетах.