Презентація спільного проекту НАУ у Ханчжоу (КНР)
7.11.2018, 16:42

polit2019_small.jpg

ХIV Міжнародна науково-технічна конференція АВІА-2019

Olimpiadu.png

Презентація спільного проекту НАУ у Ханчжоу (КНР)

Триває офіційний візит делегації Національного авіаційного університету до міста Ханчжоу, провінції Чжецзян Китайської народної республіки.

7 листопада 2018 відбулась презентація Україно-китайського аерокосмічного інституту інноваційних технологій (CUAT), під час якої українській делегації продемонстрували офіс Інституту, робочі, навчальні та житлові приміщення. Сторони обговорили поточний стан співробітництва, відзначивши високий рівень співпраці та позитивну динаміку розвитку спільного проекту.

Того ж дня українська делегація відвідала «Центр штучного інтелекту» на платформі компанії  «Zhejiang Golden Egg Science and Technology». Генеральний директор компанії Лі Люмен продемонстрував партнерам з України перспективні проекти Центру.