Оголошено конкурс науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням
8.11.2018, 07:59

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням, виконання яких розпочнеться у 2019 році за рахунок загального фонду державного бюджету (Конкурс).

Конкурс проводиться за наступними науковими напрямами: 1) інформаційні та комунікаційні технології; 2) енергетика та енергоефективність; 3) раціональне природокористування; 4) науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань; 5) нові речовини і матеріали.

Прогнозний обсяг видатків державного бюджету на 2019 рік для фінансування науково-технічних розробок, що будуть відібрані за результатами Конкурсу, становить 19295,0 тис. грн.

Підготовлені заявки на участь у Конкурсі приймаються – к.1.238 (Ільченко Володимир Миколайович, т. 406-72-12, 096-504-28-71, ibm@nau.edu.ua) до 26 листопада 2018 р.

Умови проведення, рекомендації щодо підготовки заявки, форма заявки, наказ про проведення Конкурсу можна знайти за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/nauka/nauka/derzhavne-zamovlennya-na-naukovo-tehnichni-eksperimentalni-rozrobki-ta-naukovo-tehnichnu-produkciyu