7.11.2018, 10:30

Небо починається з землі

12 листопада 2018 року о 15-00 в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного (Київ, просп. Перемоги, 50) відбудеться відкриття виставки фоторобіт «Небо починається з землі», приуроченої до 85-річчя Національного авіаційного університету та 50-річчя Факультету аеропортів.

Авторами робіт є студенти 1-3 курсів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Навчально-наукового інституту аеропортів (ННІАП).

До уваги учасників та відвідувачів також будуть представлені результати наукової та публікаційної активності викладачів ННІАП різних років –  друковані примірники наукової, навчальної, методичної літератури із фондів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного та приватних колекцій.