Презентація наукових розробок НАУ на ІІІ Міжнародному форумі «Іnnovation Мarket»
22.11.2018, 15:00
    NAU

COVID – 19

ХХI Міжнародна науково-практична конференція

Олімпіади

Національний авіаційний університет презентує свої наукові розробки та інноваційні досягнення на ІІІ Міжнародному форумі «Іnnovation Мarket», що проходить в Міжнародному виставковому центрі.

Учасники мають можливість ознайомитись з безпілотними літальними апаратами Науково-виробничого центру безпілотної авіації «Віраж»; зразками авіаційного біопалива, фільтрами для уловлювання пари нафтопродуктів на АЗС, комп'ютерними програмами моніторингу втрат нафтопродуктів Українського науково-дослідного та навчального центру хіммотології і сертифікації ПММ і ТР та Навчально-наукового інституту екологічної безпеки.

Проректор з наукової роботи Володимир Харченко продемонстрував Міністру освіти та науки України Лілії Гриневич та заступнику Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрію Бровченку із зразками виставкової експозиції університету, що відповідають пріоритетним напрямам наукових досліджень у Європі та світі.