Партнерство та співпраця як невід’ємна складова міжнародної діяльності
19.10.2018, 06:23

Партнерство та співпраця як невід’ємна складова міжнародної діяльності

12 жовтня 2018 року, в рамках угоди про міжнародне співробітництво між Національним авіаційним університетом та Варненським вільним університетом Чорноризця Храбра (Болгарія), відбулася робоча зустріч директора Навчально-наукового юридичного інституту, доктора юридичних наук  Ірини Сопілко та представника болгарського університету Радослава Петкова Киновскі.

Під час зустрічі було наголошено на важливості розвитку такого напряму співпраці як запровадження спільних магістерських програм, які будуть відповідати вимогам, що пред’являються сьогодні до юридичної професії, сприяти підготовці висококваліфікованих юристів – компетентних, конкурентоспроможних, здатних  відповідати вимогам та потребам суспільства в умовах глобалізації на престижних світових ринках праці.З конкретною програмою перед студентами ННЮІ виступила Олеся Бровкіна – президент україно-болгарського бізнес-центру. Участь у зустрічі також взяв голова Київської обласної організації Союзу юристів України, доктор юридичних наук Микола Матьора.

Так, як університети є співорганізаторами ІХ Міжнародної конференції «Юриспруденція в сучасному інформаційному суспільстві» (01.03.2019 р.), на порядку денному зустрічі розкривались питання участі у пленарному засіданні представників болгарського університету.

Наприкінці зустрічіобговорювалась можливість стажування студентів нашого університету у Болгарії.