konferencziya molodyh uchenyh i studentiv polit

vstup do NAU

Інститут неперервної освіти

img

9-10 жовтня 2018 року у спортивному комплексі НАУ відбувся Кубок Першокурсника з фут залу, присвячений 85-річчю університету. У змаганнях взяли участь 10 збірних команд різних інститутів і факультетів НАУ. Студенти І курсу мали змогу продемонструвати свою майстерність та волю до перемоги. Володарем Кубку стала збірна команда НН ІАЕТ, яка у фінальній частині перемогла збірні команди НН АКІ та НН ІЕБ.

І не хай не всі учасники змагань стали переможцями, в будь-якому випадку, ці спортсмени причетні до історії фут залу НАУ.

Це той випадок, коли процес не менш важливий, ніж результат! Кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки НН ГМІ приєднується до привітань з нагоди 85-річчя НАУ та бажає всім подальших успіхів та перемог!