Факультет наземних споруд і аеродромів активно готується до Вступної кампанії 2024 року
15.05.2024, 15:51

akademiya-mikrotik

Факультет наземних споруд і аеродромів готується до Вступної кампанії 2024 року. 10 травня відбулася онлайн-зустріч з потенційними вступниками до магістратури, в якій взяли участь представники керівного складу факультету, завідувачі кафедр та близько 60 майбутніх студентів.

Під час заходу відповідальний секретар приймальної комісії Факультету наземних споруд і аеродромів Юрій Великодський ознайомив учасників з особливостями вступної кампанії 2024 року. Він розповів про можливості продовження навчання для здобуття ступеня магістра, строки реєстрації на вступні випробування та подачі заяв, а також вимоги щодо реєстрації на єдине вступне іспит та фахові іспити.

Виконувачка обов’язків декана ФНСА Октябрина Чемакіна, заступниця декана Валентина Грабовчак та завідувачі кафедр також були присутніми на зустрічі, щоб надати вичерпні відповіді на запитання вступників.

Факультет наземних споруд і аеродромів здійснює підготовку здобувачів освітнього ступеня «Магістр» за такими спеціальностями:

Для забезпечення ефективної комунікації з вступниками створено групу в Telegram, де можна переглянути відеозапис зустрічі та поставити додаткові запитання приймальній комісії.