Відбулась науково-популярна лекція професора Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, IEEE Fellow Фелікса Яновського для майбутніх вступників
19.04.2024, 17:55

akademiya-mikrotik

Відбулась науково-популярна лекція  професора Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, IEEE Fellow Фелікса Яновського для майбутніх вступників

Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій розпочав цикл науково-популярних лекцій провідних учених факультету для випускників шкіл, ліцеїв та коледжів. Нещодавно професор кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей Фелікс Яновський прочитав дуже цікаву лекцію на тему, яка пов’язана з безпекою польотів та збереженням життя і здоров’я людей.

З 90-х років професор Яновський бере провідну участь у дослідженнях світової наукової спільноти з виявлення зон небезпечної турбулентності в тропосфері. Раніше літаки, потрапляючи в такі зони, руйнувалися в повітрі, що призводило до загибелі тисяч пасажирів щороку. Завдяки дослідженням учених, зокрема професора Яновського, нині вдається уникати подібних катастроф шляхом вдосконалення методів та засобів радіолокаційної розвідки тропосфери.

Запрошуємо студентів та майбутніх вступників долучитися до зазначених наукових проєктів та розвивати українську авіаційну метеорологічну радіолокацію! Адже безпека польотів та збереження життя людей — це надзвичайно важливі завдання.