Зустріч із Марією Мирончук — HR Бізнес-партнеркою SkyUp & Join UP!, консультанткою з організаційного розвитку
1.04.2024, 18:23

akademiya-mikrotik

20 березня 2024 року на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулася відкрита зустріч з Марією Мирончук — HR Бізнес-партнеркою SkyUp та Join UP!, відомою консультанткою з організаційного розвитку. Захід пройшов за участі здобувачів вищої освіти кафедри економічної кібернетики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Під час зустрічі студенти мали унікальну нагоду поспілкуватися з досвідченим фахівцем у сфері управління персоналом та дізнатися про особливості формування корпоративної культури в провідній українській авіакомпанії SkyUp та міжнародному туристичному операторі Join UP!. Марія Мирончук розповіла про сучасні тенденції та інноваційні підходи у сфері HR, а також поділилася практичними аспектами впровадження новітніх технологій в управлінні людськими ресурсами.

Відкрита атмосфера зустрічі сприяла жвавому діалогу та обміну думками між спікеркою та аудиторією. Студенти мали змогу поставити питання, що їх цікавили, та отримати фахові відповіді від досвідченого експерта.

Висловлюємо щиру подяку Марії Мирончук за відкритість до спілкування, надзвичайно цінні знання та натхнення, які вона подарувала студентам під час цієї продуктивної зустрічі.