Реформа освіти та перешкоди, майбутня асоціація випускників НАУ та інвестиції для університету — в інтерв'ю з головою Наглядової ради Петром Чернишовим
29.03.2024, 08:00

akademiya-mikrotik

Реформа освіти та перешкоди, майбутня асоціація випускників НАУ та інвестиції для університету —  в інтерв'ю з головою Наглядової ради Петром Чернишовим

У нещодавньому інтерв’ю Петро Чернишов поділився перебігом змін у Національному авіаційному університеті: про кроки на шляху до одного з найкращих інжинірингових університетів в Східній Європі, перспективи, що наразі в фокусі. Зазначив основні напрямки, які планують реалізувати для покращення освітнього процесу.

Петро розповів про стратегію, яку разом з командою планують використовувати для привертання фінансової підтримки та розвитку університету і про те, які практики в управлінні може запозичити освітній заклад у великого бізнесу.

«Наша мета спрямовувати залучені гроші на відбудову й розвиток НАУ, його бази й технічного потенціалу», — зазначив голова Наглядової ради.

Також Петро Чернишов розповів про ініціативу створення асоціації випускників НАУ. Він розкрив деталі цього процесу та акцентував увагу на важливості цієї спільноти для університету: не тільки в емоційному аспекті, але і з точки зору дуже практичної користі для всіх учасників.

Хочеш дізнатися більше? Читай інтерв'ю за покликанням.

Будьте в курсі подій, що відбуваються в університеті, споживайте інформацію з офіційних каналів НАУ!