Проведено I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права»
1.04.2024, 16:48

akademiya-mikrotik

21 березня 2024 року на виконання листа МОН України №3/6194-23 від 30.10.2023 р. та листа ДНУ «Інститут модернізації і змісту освіти» від 06.11.2023 р. №21/08-1948 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році» кафедрою теорії та історії держави і права Юридичного факультету проведено I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності  «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права».

Участь в Конкурсі взяли здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня ОПП 081 «Право».

Для організації та проведення І туру було створено конкурсну комісію, до складу якої увійшли:

За результатами  відбору та захисту робіт визначено переможців:

Вітаємо переможців та наукових керівників!